5 Ağustos 2005 13:21

Bayrak Billy Elliot'ta

Bell de Eastwood'un gençlerinden

Hollywood'un bol Oscarlı isimleri Clint Eastwood ve Steven Spielberg'ün, Flags of Our Fathers'ı beyazperdeye taşımak için el sıkıştıklarını duyurmuştuk. 2. Dünya Savaşı'nın en kanlı muharebelerinden Iwo Jima'nın sinemalara taşınacağı hikayenin kadrosuna Billy Elliot olarak gönüllerimizi fetheden Jamie Bell de katıldı.Savaşta bizzat bulunmuş John Bradley'nin oğlu James Bradley tarafından kaleme alınan kitabın senaryo uyarlamasını son yılların usta isimlerinden Paul Haggis yapıyor. Spielberg'ün yapımcı koltuğunda olduğu filmin yönetmenliğini üstlenen Eastwood, Bell'den önce kadroya son olarak Paul Walkereklemişti.
Yorumlar
  • jamie bell(billy elliot) in bu filme alınması çok hoş daha öncede yazdığım gibi bu çocuk geleceğin artisti olmaya başladı devamı gelecektir...

  • n: Jamie Bell'in başrolünde oynadığı Lars Von Trier'in senaryosundan beyazperdeye aktarılan ---Dear Wendy---, İngiltere'de bugün vizyona girdi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir