7 Temmuz 2005 15:51

Bayrakları Devraldılar

Eastwood ve Spielberg'ün en kanlı savaşında…

Steven Spielberg ve Clint Eastwood'un büyük bir projeye adım attıklarını, 1945'in en kanlı muharebesi Iwo Jima'yı beyazperdeye taşıyacaklarını duyurmuştuk. Variety'nin bildirdiğine göre bir yıldır hazırlıkları süren proje için genç kadro kurulmaya başlandı. İlk gönüllüler ise Ryan Phillippe, Jesse Bradford ve Adam Beach.Flags of Our Fathers adıyla beyazperdedeki yerini alacak olan filmin senaryosunu Paul Haggis yazacak. Hikaye ise bu savaşta bulunmuş bir asker olan John Bradley'nin oğlu James Bradley tarafından yazılan aynı isimli kitaptan uyarlanacak.Clint Eastwood'un yönetmenliğini üstlendiği, Spielberg'ün ise Er Ryan'ı Kurtarmak gibi bir filmden sonra yapımcı koltuğunda yer almasının bile yettiği Flags of Our Fathers kariyerlerinin başında olan genç oyunculara epey basamak tırmandıracak gibi gözüküyor.
Yorumlar
  • ...ben kendi adıma iyi bir iş olacağını biliyorum ikiside çok yetenekli insanlar...ama spielberg artık genç sinemacıların elinden tutsada onlaera bi şans tanısa hakkaten...artık spielberg in bundan sonra artık sadece kendi istediği filmleri çekeceğini açıklamıştı buda onlaredan birisi olsa gerek,ama spielberg gibi bir dahinin genç beyinlerle çalışmasının zamanı geldi artık,eğer bunu yaparsa gerçekten kendisinden sonra sinema dünyasına iyi yetenekler kazandıracaktır....

  • İyi güzel hoş ta keşke vahşi batının hızlı kovaboyu yönetmenlik koltuğuna oturmkasaydı.Yapımcımız SPİELBERG keşke daha genç yönetmenlerle çalışmayı seçsede onların hayal güçlerini seçsek.Şahsen oyunculuğunu taktir rttiğim ancak yönetmenliğini benimseyemediğim EASTWOOD yönetmen koltuğuna oturmasa.Nayapalım bari genç oyuncular bizi hayal kırıklığına uğratmasa.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir