25 Eylül 2009 10:12

Bayrampaşa Afişi!

Hamdi Alkan'ın yönettiği Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım'ın afişi hazırlandı.

Hamdi Alkan'ın yönettiği ve Vural Çelik, Doğa Rutkay, Tamer Karadağlı ile Yasemin Conka'nın başrollerini paylaştığı Bayrampaşa Ben Fazla Kalmayacağım'ın afişi sinema dünyasına sunuldu. 22 Şubat 2008′de UIP Filmcilik dağıtımıyla Digital Platform tarafından vizyona çıkarılacak film Adalet ve Kültür Bakanlıklarının desteğiyle çekildi. Senaryosu ve müzikleri mahkûmlar tarafından yapılan filmin afiş fotoğrafı da cezaevi tabur komutanı tarafından çekildi.
Yorumlar
  • mahkumlara böyle bir şans tanınması ve böylesi bir şeye yol açan herkesi tebrik ederim. umarım bu filmi çoğu kişi izler.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir