25 Eylül 2009 10:12

Beatles

Grubun kuruluşunun anlatıldığı film geliyor...

Prodüktör David Permut, Beatles'ı keşfedip ve 1961 ile 1967 yılları arasında manejerliğini yapan ve 32 yaşında aşırı dozdan ölen Brian Epstein'in hayatı hakkındaki A life in the Day adlı Tony Gittelson'a ait senaryoyu hayata geçirecek. Beatles'ın albümünün yeni baskısının bir dahaki aya piyasaya çıkacak olması ve The Beatles: Rock Band video oyunun da yapılmasıyla, grubun popüleritesi bu sıralar arttı. Disney ve Robert Zemeckis Yellow Submarine'in 3 boyutlu animasyonunu yapmak için görüşme halinde. Permut Beatles'ın şarkılarına filmde yer vereceğine ama filmin asıl olarak grubun kuruluşu ile ilgili olacağını açıkladı. Epstein, babasının Liverpool'daki edevat dükkanında plak satarken, Beatles'ın Cavern Club'de öğle molası verdiğini duyunca , 4'lüyle kayıt anlaşması yapar. Brian onlara Elvis'den bile daha büyük olacaklarını söylese de, başlarda herkes gruba sırtını dönmüştür. Ama sonunda EMI'den George Martin kararını değiştirince grubun kaderi de değişmiştir.
Yorumlar
  • bu habare çok sevindim, hep merak etmişimdir acaba nasıl grup kuruldu beyazperdede görmek eğlenceli ve bilgilendirici olucak.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir