4 Şubat 2005 15:43

Beatles'lı Müzikal

Taymor sanatı sever

Sony'nin yan şirketlerinden Revolution Stüdyoları'nın, All You Need Is Love adlı bir müzikal yapma hazırlığında olduğunu duyurmuştuk. Baştan aşağı Beatles şarkılarıyla süslenecek olan filmi yönetmesi için Frida'nın yönetmeni olarak hatırladığımız Julia Taymor ile anlaşıldı.60'lı yıllarda geçen hikayede, dönemin sosyal yapısının yaratığı uçurumun içinde yaşanacak hikayede İngiliz bir erkekle Amerikalı bir kızın aşk hikayesi anlatılacak. Senaryosunu Dick Clement ve Ian La Frenais'in yazdıkları All You Need Is Love'da efsanevi grubun 18 şarkısı kullanılacak. Çekimlerine Eylül'de başlanacak filmin 2006'da Şükran Günü tatilinde sinemalarda olması planlanıyor.
Yorumlar
  • İşte tarihin en güzel şarkılarının (tabi listemde daha bi sürü şarkıcıda var) olduğu bir film çekiliyor.Ne diyelim Here Comes The Sun!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir