23 Ekim 2012 00:00

''Beğenmezseniz daha iyisini yaparsınız''

Kültür Bakanı Günay, ardı ardına beyaz perdeye gelen ve farklı yönetmenlere ait Çanakkale filmleriyle ilgili, ''Beğenmezseniz daha iyisini yaparsınız'' dedi.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, kısa süre önce seyirciyle buluşan ve çeşitli eleştirilere neden olan Çanakkale konulu filmleri henüz izleyemediğini belirtti.

Filmlerle ilgili eleştirileri duyduğunu ifade eden Günay, şunları söyledi:
''Beğenmezseniz daha iyisini yaparsınız. Ben yapılmış olan işleri çok karalamaktan yana değilim. Ama doğrusu Çanakkale önemli bir destandır, Sarıkamış önemli bir destandır, Kurtuluş Savaşı başlı başına önemli bir destandır. Anadolu'da bence yapacağımız tarihimizle, edebiyatımızla ilgili çok işimiz var'' dedi.

AA


Çanakkale 1915


Çanakkale ÇocuklarıYorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir