21 Mart 2012 01:00

Behzat Ç. 'Altın Bamya' kazandı!

Bu yılki Altın Bamya Ödüllleri sahiplerini buldu. “Kaybedenler Kulübü” ayrıca ‘İzleyici Bamyası Ödülü’ne de layık görüldü. İşte o ödüller.

Bu yıl, Altın Bamya Ödülü'nün sahibi Tolga Örnek'in yönettiği "Kaybedenler Kulübü" oldu. "Kaybedenler Kulübü" ayrıca 'İzleyici Bamyası Ödülü'ne de layık görüldü.

Erkeklerin tüm anlam ve aksiyonunun merkezinde olduğu filmlerin değerlendirildiği erkek karakter ödülünü ise "Behzat Ç: Seni Kalbime Gömdüm" ile Behzat Ç., Harun ve Hayalet karakterleri kazandı.

Handan İpekçi'nin yönettiği "Çınar Ağacı"nın bütün kadın karakterleri, kadın karakter ödülüne layık görüldü.


Kurtlar Vadisi Filistin' senaryo ödülünü alırken, Üç Buçuk Bamya Ödülü Şafak Sezer'in yönetip, rol aldığı 'Kolpaçino Bomba'ya gitti.

Jüri Özel Tek Başlı Bamya Ödülü ise 'Misafir', 'Ağır Abi' ve 'Günah Keçisi' arasında paylaştırıldı.


Eşekarısı Cinsiyetçi Dil Ödülü ise Onur Ünlü'nün Altın Kozalı filmi "Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi" kazandı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir