25 Eylül 2009 10:12

Bel Ami

Twilight yıldızı Rob Pattinson'un yeni projesi Cannes'da belli oldu. Guy de Maupassant uyarlamasında!

Twilight yıldızı Rob Pattinson Cannes'da Remember Me isimli yeni filminin tanıtımı için bulunuyor. Aktör Guy de Maupassant'ın kısa romanından uyarlanacak Bel Ami'de de rol alacağını ilk defa burada açıkladı.Bel Ami usta yazarın önemli çalışmaları arasında gösteriliyor. Bel Ami'de 19. yüzyılın Fransız toplumundan keskin bir manzara ortaya konuyor. Kariyerinde yükselen, başarı ve para sahibi olan bir genç; yeni hayatın güzellikleri ile çevresinin yozlaşmış değerleri arasında kalıyor.
Yorumlar
  • Etkiliyeci bakışları dışında kalas tarzı sığ oyunculuğa sahip bir oyuncu.Cedric Diggory rolüne yakışıyordu.Gerçek hayatta da rolü gibi öldürülse efsaneleşird.

  • Bir adam bir filmle bu kadar mı ünlü olur¿

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir