10 Şubat 2004 15:44

Belki Biraz Para İlham Verebilir

Simpsons yapımcısı, beyazperde uyarlamasının sırrını açıklıyor.

Küçük ekranın olmazsa olmazlarından Simpsons dizisinin ufuktaki sinema filmiyle ilgili haberleri sık sık aktarıyoruz. En son yaratıcısı Matt Groening'in projeyle ilgili düşüncelerine yer vermiştik. Şimdi ise dizinin yapımcısı Mike Reiss'e kulak veriyoruz. Projenin nasıl şekillenmeye başladığını samimi bir şekilde anlatan Reiss, meraklı gözler için de 2006 yılını hedef olarak gösteriyor. Biraz bilim kurgu gibi ama beklediğimize değecek!Yapımcı, projenin 13 yıldır kafalarında olduğunu söylüyor. FOX şirketi, hadi şu olayı hayata geçirelim dediğinde ise, ilginç bir fikirleri olmadığını söyleyerek dev projeden sıyrılmaya çalışmışlar. Fox'un yanıtı ilginç: "Belki biraz ödeme yapmaya başlarsak, ilhamınız yerine gelebilir..." Eh, para konuşunca doğal olarak işin rengi değişmiş ve dizi yaratıcıları sinema filmi için ilginç fikirler bulmaya başlamış. Fakat Reiss, ayrıntılara fazla girmiyor: "Spesifik şeyler söyleyemem. Filmin sırrını henüz karım bile bilmiyor!.."Bu durumda da size, bize beklemek düşüyor. Yeni haberler için Beyazperde.com'da kalın. Diziyi ise hiç ihmal etmeyin.
Yorumlar
  • burda sanirim bir yanlis anlama olmus arkadaslar, simpsonsin sinema icin long version'inin cekilmesini planlaniyor yoksa gercek oyuncular yer almiyacak bu filmde...south parkin da boyle bir versiyonu sinemalarda oynamisti

  • Bence de iyi olmaz hem Bart ı kim oynacak ki?

  • Bence felaket olucak...bırakın bir şey de olduğu gibi kalsın...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir