25 Eylül 2009 10:12

Belki Watson!

Jude Law, Guy Ritchie'nin çekeceği Sherlock Holmes projesi için görüşmeleri sürdürüyor...

Guy Ritchie'nin sıkı bir dönüş filmine ihtiyacı var. Tüm kariyerini temize çekecek, yeteneğini hatırlatacak bir çalışma. Sherlock Holmes projesi uygun bir proje mi bilinmez ama hazırlıklar çoktan başladı. Robert Downey Jr. ile brilikte Jude Law'un da rol alması söz konusu. Arthur Conan Doyle'ın kahramanları Holmes ve Dr. John H. Watson bugüne kadar yüzlerce kez sinemaya ve küçük ekrana uyarlandı. Ritchie'nin versiyonu önceki ağırbaşlı ve telaşsız filmlerden farklı olarak, serüvenci bir Sherlock Holmes ortaya koyacak.
Yorumlar
  • Ahh bu müthiş bir haber! Bir Sherlock Holmes filmi ha, inşallah başarılı olur ve bizi (beni) çok bekletmez.

  • filmin senaryosu alışık olduğumuz holmes senaryolarından farklı bir yorumla olucak,gerçekten izleyici üzerinde merak oluşturuyor.Beklemedeyiz.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir