6 Temmuz 2004 17:15

Ben Affleck'e David Hasselhoff Kıyağı

Michael Knight gaza bastı

80'lerin ünlü dizisi Kara Şimşek'in beyazperdeye doğru yola çıktığını çoktan duyurmuştuk. Kült dizide şöför koltuğunda maceradan maceraya koşan David Hasselhoff 'un yapımcılığında izleyeceğimiz filmde yeni Michael Knigt olarak Ben Affleck'in adı geçmeye başladı.Yaş gereği Michael Knight rolünü devretmek zorunda kalan Hasselhoff, Star Magazine'in bildirdiğine göre Ben Affleck'i bu rol için gözüne kestirmiş. Kariyerinde çok büyük bir düşüş yaşamasına rağmen bu role uygun görülmesinin sebebi Hasselhoff'un Affleck'i kendisine çok benzetmesi. Michael Knigt'ın sadece yakışıklı değil aynı zamanda eğlenceli ve seksi tıpkı kendi gençliğindeki gibi- olması gerektiğini düşünen eski şöför Ben'de kendi gençliğini gördüğünü sağa sola anlatıp duruyormuş.Her ne kadar yapımcı olsa da tamamen kamera arkasında olmak istemeyen Hasselhoff, ya Michael Knight'ın babasını ya da Edward Mulhare tarafından canlandırılmış patron karakterini canlandırmayı düşünüyor.Ben Affleck bu kıyaktan faydalanıp eski popüler günlerine dönebilecek mi beraber göreceğiz.
Yorumlar
  • tv dizisi olarak yıllarca ekranlarımızda bu diziyi keyifle izlemiştim.cumartesi günlerini iple çekerdim.sinema versiyonuda umarım güzel olur.o zamanlar david hasselhofu şu an devlet tiyatroları genel müdürü lemi bilgin seslendiriyordu.kid in seslendirmeside gayet akılda kalıcı idi.ama ben aflecck denen adamı bir türlü ısınamadım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir