15 Haziran 2007 18:11

Ben Efsaneyim

Arnie'nin projesi Lawrence'a nasip oldu

Arnold Schwarzenegger'in Kaliforniya Valisi olmadan önce çekeceğini duyurduğu I am Legend, ünlü aktörün siyasete soyunmasıyla ortadan kaybolmuştu. Geçen yıl Mathieu Kaasovitz'in çekmeye kararlı olduğuna dair çıkan dedikoduların ardından film sonunda Constantine'in yönetmeni Francis Lawrence'a kaldı.Dedikodulara bakılırsa Lawrence yarım kalan projeye el atmış ancak tabi ki Arnold'sız olarak ve henüz Arnie'nin yerine yeni bir oyuncu da bulamamış. Constantine geçtiğimiz hafta Amerika'da vizyona girdi ve duyurduğumuz gibi 30 milyon dolarlık başarılı bir açılış yaptı. Lawrence aynı başarıyı eski Arnie projesinde tekrarlayabilecek mi henüz bilmiyoruz ama gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • bu film benim favori filmim bu filmde oynayanları çok tebrik ediyorum

  • ya ben bu filmi nasılda uzun zamandır bekliyodum Arnold başrolde oynayacak diye. ama bir türlü olmadı Arnold Vali olunca bununla birlikte birsürü film projesi rafa kalktı.( Kral Conan) bu arada bu I Am Legend ünlü bir korku kitabı ve daha önce çok eskiden sinemaya uyarlanmıştı.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir