7 Ocak 2005 14:20

Ben, Robottum…

Yeni bir gelecek hikayesi daha

20th Century Fox, Ben, Robot'un kazandığı başarıdan o kadar memnun kalmış olacak ki, filmin tüm yapım kadrosuyla yeni bir bilim kurguda çalışmak üzere anlaştı. Ekip, Josh Friedman'ın hikayesinden Orphan's Dawn'ı beyazperdeye uyzrlayacak.Bilmediğimiz bir gelecekte geçen filmde dünya artık yaşanılamayacak bir gezegen haline gelmiş ve terkedilmiş. Yeni bir gezegen bulup koloni kurmaya kararlı olan insanlarsa dev bir şehir büyüklüğündeki bir uzay gemisiyle dünyadan ayrılmıştır. Ancak zaman geçmesine rağmen yerleşilecek uygun bir gezegen bulunamaz ve gemide isyanlar başlar.Ben, Robot'ta Fox için çalışan Davis Entertainment'a Hollywood'un gelecekteki parlak firmalarından biri olarak bakılıyor. Orphan's Dawn'ın yapımını da üstlenen firmada filmden yine John Davis ve Wyck Godfrey sorumlu olacaklar.
Yorumlar
  • gene kılasik gezegen arama hikayesi vede tabiki çekimlerin hepsi bir odada yapılacak bakın sonra neler olacak

  • ben pek begenmemıstım ama ıkıncısı nasıl olur ızlemeden bırsey dıyemem

  • valla ne diyim ki başarılar onlara yani ı robot u izlemiştim ve bana mükemmel geldi bi bilgisyar grafikeri olarak animasyon teknolojisi ve gelege yönelik uyarılar içeren bir film bence

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir