25 Eylül 2009 10:12

Ben XX

Nic Balthazar çok konuşulan Oscar adayı filmini Amerika için yeniden çekiyor...

Belçika bu sene yabancı film oscar ödülü yarışında oldukça güçlü bir adaya sahip. Gazeteci Nic Balthazar'ın ilk sinema filmi olan Ben X gösterildiği festivallerde övgüleri ve ödülleri topladı. Yapım sıradışı anlatım tarzıyla ve otizme yer veren öyküsü ile dikkat çekti. Filmde, okulda ve ailede problemler yaşayan otistik bir çocuk, daha güçlü bir imaj çizdiği fantastik oyunların dünyasında yaşamaya başlıyor. Balthazar şimdi filmin ilgi çekici hikayesini Amerika'ya uyarlayarak bir yeniden yapıma imza atmaya hazırlanıyor.
Yorumlar
  • Ben Xi izledim çocuk çok kötü bir durumdaydıve aklımızda çoğu soru bırakıyorduHerhalde bu sorular bu filmde yanıtlancak

  • Kesinlikle herkesin seyretmesi gereken bir film. Gerçek olaylara dayanması da etkili olmuş, konusu ise : Kendini öldürmenin 101 yolu Siz hangisini seçerdiniz?

  • Film gerçekten çok güzel.Herkese tavsiye ediyorum.

  • böle filmleri yapan şahıslar gerçekten sanatkar dır bu film beni çok etkiledi verdigi hayat dersi zaten çok ii izleyin filmi sonunda azınız açık kalıcaktır emin olun filmden asla kopmamanızı öneririm sakın saçma bi film die yarıda kesmeyin ( gerçek bir hayat hikayesi)

  • Filmin içerdiği konu bakımından değişik olduğu açık,umarım izleme fırsatı bulurum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir