1 Mart 2004 13:57

Ben Yokum!

Alan Moore artık Hollywood'un parasını istemiyor!

Amerikan çizgi romanlarının son 20 yıldaki en meşhur ismi, Hollywood'un sevgili oğlu, Cehennemden Gelen, Muhteşem Kahramanlar gibi filmlerin babası Alan Moore noktayı koydu: "Hollywood artık kitaplarıma dokunamaz!"Çizgiroman.gen.tr sitesi, haberinde Alan Moore'un politika, ABD, hollywood ve bir çok konudaki isyanlarına yer verdi. En çarpıcı olanı da en sona sakladı. Keşfetmek için tıklayın...
Yorumlar
  • saygı duymak gerekir.bu da bir tercihtir.

  • İyi yapmış bence birkaç açgözlünün para hırsını tatmin etmesi haline gelen bir endüstride ruhen var olmanın bir anlamı olduğunu düşünmüyorum zaten..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir