21 Temmuz 2004 10:22

Benim Babam Başkan

Ülkeleri yöneten başkanların, özellikle genç yaşlardaki çocukları daima medyanın ilgisini çekmiştir. Yaşıtlarına göre sorumluluları daha fazla olan başkan çocukları, kötü örnek olmamak için kendilerini dizginlemek zorunda hissederler. Kendini sıkmak istemeyen, yaşının gerektirdiği şekilde yaşamak isteyen ve bunun sonucunda da sorumlukları üzerinde gezinen çocuklar hemen medyanın ilgi odağı olurlar. İşte bu elektrikli ilişki, aynı dönemde şekillenen iki projeyle ele alınıyor. Amerikayı yöneten kişinin kızı olmak durumu, farklı iki filmle ortaya konulacak...Andy Cadiff'in yönetip, Mandy Moore'un başkanın kızını canlandıracağı yapım, ajanların eşliğinde Avrupa yolculuğuna çıkan beyaz saray kızını anlatacak. İçi içine sığmayan kızın başkan babasını ise Mark Harmon canlandıracak. Yapım 25 Mayıs'da Londra'da çekimlerine başlıyor.Bir diğer yapım ise First Daughter adını taşıyacak. Cool oyuncu/yönetmen Forest Whitaker'ın yönetmenliğini üstleneceği filmde, gözler önündeki genç kızı Katie Holmes oynuyor. Film, başkan kızının koleje ayak basmasıyla birlikte içine sürüklendiği masalsı bir aşkı anlatacak. En Popüler Başkan kızı Chelsea Clinton, aynı zamanda başkan kızı konseptini beyazperdeye ilk defa taşıyanlardan biri. Hatırlayanlar bilir, kendisi Beavis ile Butthead'in uzun metraj sinema filminde konuk oyuncu olarak yer alıp, ikiliyle gayet hoş zamanlar geçirmişti !
Yorumlar
  • Hollywood gerçekten konu bulamıyor.Baksanıza başkanın kızına kadar inmişler ve filmi serettim okadar ahım şahım bişi depildi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir