12 Nisan 2004 19:19

Berber Dükkanından Marvel Alemine

Fantastik Dörtlü aradığı yönetmeni buldu. Dev bütçeli çizgi roman uyarlaması yolda...

Mark Frost'un senaryosundan uyarlanacak olan Fantastik Dörtlü projesiyle ilgili haberlere daha önce yer vermiştik. Bir ara Yüzüklerin Efendisi'nin Sean Astin'i projenin yönetmen koltuğuna oldukça yaklaşmıştı. Fakat çizgi roman uyarlamasının başına gelen ülkemizde vizyona girmeyen Barbershop filminin yönetmeni Tim Story oldu. Bir dönem Chris Columbus ve Peyton Reed gibi isimlerle de anılan proje nihayet aradığı yönetmeni bulmuş oldu.Bilim adamı Reed Richards, sevgilisi Susan Storm, Storm'un kardeşi Johnny ve bilim adamının en yakın arkadaşı Benjamin Grimm, kısaca Fantastik Dörtlü'yü kimlerin canlandıracağı ise merakla bekleniyor. Kozmik ışınlarla değişen ve süper güçlerle donandıktan sonra farklı isimler alan süper kahramanlarımız başta Dr. Doom olmak üzere, kötülere cezalarını verecekler. Bekliyoruz...
Yorumlar
  • marvel uyarlamaları sinemaya adeta ilaç gibi geldi.hulk gibi yönetmeninde kendini kattığı projelerin yanısıra da daredevil gibi sabun köpüğü filmlerde ortaya çıkıyor.berber dükkanından sonra yönetmenimizin bu filmde nasıl bir iş çıkaracağını merak ediyorum?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir