22 Temmuz 2015 15:40

Beren Saat ve Kenan Doğulu Minyonlar'ın sesi oldu

Minyonlar daha şimdiden merak edilmeye başladı. Minyonlar için stüdyoya giren Beren Saat ve Kenan Doğulu komik kahramanlara sesleriyle katkıda bulundu. Minyonlar 4 Eylül'de vizyona girecek.

Ünlü oyuncu Beren saat ve şarkıcı Kenan Doğulu merakla beklenen Minyonlar için stüdyoya girdi. Çılgın Hırsız filmlerinin komik kahramanları Minyonlar bu kez kendi filmleriyle sinemalarda olacak. Scarlet Overkill'i seslendiren Beren Saat Minyonlar hakkında şöyle konuştu. "Scarlet dünyanın ilk kadın süper kötüsü ve tarihleri boyunca hep bir kötüye hizmet etmiş Minyonlar'ın yeni efendisi. Bu anlamda seslendirirken çok keyif aldığım bir karakter oldu. Minyonların ise kötülüğe hizmet etseler de aslında son derece saf olmaları herkes gibi beni de çok eğlendiriyor. Sakarlar ama iyi niyetliler ve son derece sevimliler." Tarihin ilk kadın süper kötüsü Scarlet Overkill'in eşi Herb Overkill'e sesiyle hayat veren Kenan Doğulu ise, "Herb 1960lar'ın kültür sanatını icatlarına yansıtan panikten arınmış havalı bir karakter. Minyonlar kötülükten tamamen uzakta olmalarına rağmen kötülüğe hizmet edince başlarına oldukça komik olaylar geliyor. O tatlılık da bizi onlara bağlıyor" dedi. Saat ve Doğulu, "Projeyi ilk duyduğumuzda Minyonları çok sevdiğimiz için ikimiz de çok heyecanlandık. Filmi izleyen herkes çok eğlenecek. Bizim için de ileride geriye dönüp baktığımızda tatlı bir anı olarak kalacak" diye konuştular. Minyonlar Gru'dan 42 sene öncesini anlatıyor. Minyonlar çok uzun bir süredir bu gezegende. Hepsinin tek bir amacı var: Gelmiş geçmiş en çılgın ve en büyük kötüye hizmet etmek. Prehistorik çağlardan Trex'ten, Mısır Firavunu'na, Napolyon'dan Dracula'ya kadar birçok efendileri oldu. Kendilerinin de sebep olduğu olaylar sonucu efendilerinin başına hep talihsiz olaylar geldi.


Efendi bulmak kolay ama efendilerini hayatta tutmak hep zor oldu. Bir efendileri olmadan minyonlar kendilerini çok mutsuz hissediyorlardı. Bu duruma bir son vermek, gelmiş geçmiş en çılgın efendiyi bulmak için Kevin, Stuart ve Bob yola çıkarak 1968 yılının New York'una gelir. Orlando'da düzenlenen Kötüler Festivali'nde karşılarına hayallerinin kötüsü ünlü Scarlet Overkill (Beren Saat) çıkacaktır.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir