7 Eylül 2018 15:22

Berfin Erdoğan, Belçim Bilgin'i yalnız bırakmadı

Belçim Bilgin’in rol aldığı Hollywood filmi 'Komplo'nun özel gösterimi önceki akşam Soho House'da yapıldı.


Ödüllü yönetmen Per Fly'ın yönettiği Belçim Bilgin, Ben Kingsley ve Theo James'in başrollerini paylaştığı Hollywood filmi 'Komplo'nun özel gösterimi önceki gün Soho House'da yapıldı. Belçim Bilgin'i eşi Yılmaz Erdoğan'ın ilk evliliğinden olan kızı Berfin yalnız bırakmadı.Filmde 'Nashim' adlı bir tercümanı canlandıran oyuncu, ''Filmde İngilizce ve Arapça konuşuyorum. En büyük çalışmayı dil konusunda yaptım. İngilizce zaten biliyorum ama ilk kez bir filmde İngilizce konuşarak oynadım. İngilizce'de aksanla ilgili bir kaygım yoktu. Zaten Iraklı bir kadın olduğu için aksana ihtiyacım yoktu. Ama Arapça konuşmak için ders aldım, önemli bir mesai harcadım'' diye konuştu.


Ailesinden destek görüp görmediği sorulduğunda Belçim Bilgin, ''Buradan oğlum Rodin ve eşim Yılmaz'a teşekkür etmek istiyorum'' dedi.


Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir