28 Aralık 2005 00:49

Beş Günahın İkincisi

Frank Miller Günah Şehri'nin kapılarını kapatmıyor

Frank Miller'ın çizgisinden Robert Rodriguez'in kamerasından yansımıştı Günah Şehri beyazperdeye. Filmin seri olma yolunda olduğu herkesce malum ama Frank Miller'a üçleme bile yetmezmiş gibi görünüyor.Empire Online'la görüşen Miller gönlünde beş film yattığını söyledi. ''Günah Şehri 2'nin senaryosunu bitirmek üzereyim ve ikinci film için kamera arkasına geçmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Eğer benim istediğim olursa beş film olacak ama tabi bu benim isteğim gerçekleşirse olur''.Günah Şehri 2'nin senaryosu hala gizli tutulurken tek bildiğimiz sadece filmde üç farklı hikaye olacağı. Ancak son zamanlarda Wikipedia'da dolaşan dedikodular senaryonun bir kısmı hakkında ipucu verince Miller da bu kısmını doğrulamak zorunda kalmış.Dedikodulara bakılırsa yeni Günah Şehri'nde başrol Nancy'nin. İlk filmde Jessica Alba tarafından canlandırılan Nancy karakteri devam filminde Hartigan'ın ölümünün intikamını almak için Roark ailesinin bireylerini tek tek avlamaya başlayacak.Bu dedikodu hakkında yorumu istenen Miller da haberleri doğrularcasına ''Nancy'nin tamamen yeni bir yönünü'' izleyeceğimizi doğrulamış. Günah Şehri'nin diğer hikayeleri henüz net değil ancak birinin ilk filmden bağımsız olacağını, diğerinin ise ilk filmin hikayelerinden birinin geçmişinde yaşanacağını biliyoruz.
Yorumlar
  • Filmin 1000 tanede bölümü olsa gene merakla beklenir ve izlenir bence.. sinemada ayrı bi çığır açtı bence

  • bu film, sinema tarihinde ayrı bi olay oldu.devam filmlerini sevmem ama,bununkini dört gözle bekliyorum.tarantino bişeye bulaşırsa,izlemek gerek.

  • Arkadaşım ne tarantinosu.Tarantino o filmin baharatıydı sadece.Bir sahne çekmişti.Konuk yönetmeniydi anlıcaın.

  • Frank Miller yazıp çizdiği ve herbirinin hikayesi birbirleriyle bağlantılı olan bütün Sin City ciltlerini bizzat kendisi işi devralarak filme dönüştürmek istiyor. Okuyanlar zaten bilir, herbirinde gayet rahat filme uyarlanabilecek "suç filmi" havası var, Rodriguez gibi işe özen gösteren birinin de dahil olmasıyla ortaya çıkan kaliteli işi ilk filmde gördük zaten. Tek bir sorun var: Kalabalık oyuncu kadrosunu tüm filmlerde korumayı başarabilecekler mi? Çünkü aynı karakterler farklı hikayelerde ortaya çıkıyorlar, mesela Marv ilk Sin City cildi olan "A Hard Goodbye"da ölmesine rağmen daha önceki bir hikayenin anlatıldığı ve ilk hikaye ile bağlantılı ikinci ciltteki "A Dame To Kill"de hala hayatta. Diğer karakterler de ciltlerde benzer şekilde gözüküyorlar.

  • ilk filmin hikayesinin geçmişinden yaşanacaksa bir bölüm.. muhtemelen ilk filmin açılış sahnesinin öncesini izliyeceğiz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir