30 Nisan 2007 21:06

Beterböcek 2

Tim Burton klasiğine DVD boyutunda bir devam filmi!

Yakın zamanda The Lost Boys isimli kült klasiğe bir devam filmi çekileceğini ve düşük bütçeli filmin doğrudan DVD piyasasına kaydırılacağını yazmıştık. Benzer bir uygulama, yıllardır konuşulan Beterböcek 2 için de düşünülüyor! Tim Burton'ın yaratıcı ekipte bulunmayacağı projeye eski oyunculardan da dönüş yapan olacak gibi gözükmüyor. WB hangi amaçla böyle bir projeye imza atıyor diye düşünüyor olabilirsiniz. Şirket, "direct-to-video" bölümüne önümüzdeki dönemde daha fazla ağırlık vermeyi amaçlıyor.1988 tarihli Beterböcek, Michael Keaton, Alec Baldwin, Geena Davis ve Winona Ryder gibi oyuncuların da katkısıyla, unutulmaz bir gotik komedi ortaya koymuştu.
Yorumlar
  • olmazzz!tim burton yok oyuncular yokk..zaten devam filmleri hiç bi zaman aynı tadı veremezken bi de böyle bi saçmalık olmamalı

  • Bir filmin devam filmi yapılacaksa aynı oyuncuların oynaması gerekir.Ana karakterlerin kesinlikle olması gerekir.Çıkarmak yada farklı kişileri oynatmak çok yanlış olur.Aynı tadı vermez bir türlü.Bir de Tim Burton nasıl yaratıcı ekipte yer almıyor.Demekki filmle bir bağlantısı yok.Tim Burton'suz da Beter Böcek olmaz.Yazık olur.WB para için efsaneye yazık edecek.Electronic Arts'ın para için Sim City oyununun yapımını Maxis'ten alıp başkasına vererek oyunu berbat etmesi gibi.

  • 1. bölüm çok güseldi bence devam filmi çekilsin.şimdiki filmler gibi değildi aramızda çağ farkı vardı ama bu bölüm diğeri gibi olmayacak gibi geliyo bana.

  • çekilmesin bence de yav ilk başarıyı tutturması or olur bence hem ouncular da yokbaşarılı olacağını hiç sanmıyorum

  • bence çekilmesin. ilk filmdeki tadın yakalanması çok zor.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir