2 Eylül 2004 14:54

Bethany Yılmadı

Köpekbalığından kurtulan sörfçünün hayatı film oluyor

Bethany Hamilton 13 yaşında ve çeşitli yarışmalarda dereceleri olan başarılı bir sörfçüydü. 2003 kasım ayında bir köpekbalığı ile yakından tanışmak zorunda kalınca hayatıyla ilgili tüm planları değişti. Bethany'nin yaşadıklarını anlattığı kitabı beyazperdeye uyarlanıyor.Hawaii'nin kuzey sahilinde sörf yaparken köpekbalığı saldırısına uğrayan genç kız ölümden döndü. Her ne kadar hayatta kalsa da bir kolunu kaybetmişti ve bu sörf kariyerinin sonu anlamına geliyordu. Yaşadıklarına rağmen yılmayan ve kendini denizden uzak tutmayı reddeden Bethany, yeniden ailesinin desteğini alarak sörf tahtasına döndü, hatta yarışmalara bile katıldı. O şimdi, Soul Surfer: A True Story of Faith, Family and Fighting to Get Back on the Board adlı kendi hikayesini yayınlamak üzere. Başından geçenleri, hayatta inandığı şeyleri ve bunlar uğruna nasıl savaştığını anlatan genç kızın hikayesini, film yapmak üzere Romano/Shane Productions satın aldı bile.Yıllardır Hollywood'u meşgul eden köpekbalığı saldırılarına bir yenisi daha ekleniyor özetle. Ama bu sefer ki gerçek bir hikayeden ve birebir yaşayanın anlatımıyla. Şu anda sinemalarda olan Açık Deniz'de gerçek bir hikayeden uyarlama ancak hikayeyi yaşayanlardan dinleme şansımız olmadı. Bethany'nin hikayesi hem birinci ağızdan olacak hem de sadece bir köpekbalığı filmi olmayacak. O henüz 14 yaşında genç bir kız ama yaşadıkları O'nu ne hayata küstürebildi ne de dünyada en sevdiğim şey dediği sörf tahtasından koparabildi.
Yorumlar
  • bildiim kadarıyla emma watson yani harry potter filmlerindeki adıyla hermonie grancer bu filmde rol alacakmış zaten diğer potter lılar başka filmlerde boy göstermişti sıra emmaya gelmiş demekki neyse umarım ii bi film olur :D:D

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir