25 Eylül 2009 10:12

Betty Anne Waters

Yetenekli oyuncu Hilary Swank, kardeşini kurtarmak için hukuk öğrenmeye başlıyor...

Betty Anne Waters'ın çarpıcı hikayesi sinema filmi oluyor. Kadının kardeşi bir soygun cinayeti nedeniyle 1983 yılında ömür boyu yatmak üzere hapse girince, genci savunma işi bizzat kardeşine kalıyor. Betty Anne kendisini hukuk konusunda geliştiriyor, eğitim alıyor ve kardeşinin savunmasını üstleniyor. Ünlü davanın filminde Hilary Swank ve Sam Rockwell rol alıyor.Siz de Oscar kokusu alıyor musunuz? Yoksa bize mi öyle geldi?
Yorumlar
  • Bu filmin adı sanırım Amelia olarak açıklanmış. Oscar ödül törenlerinin bitiminde filmin ufak bir klipini gördüm. Evet oscar kokusu alıyorum, Hilary Swanke bu film actress dalında bir adaylık getirebilir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir