25 Eylül 2009 10:12

Beyaz Kule

Stephen King'in ünlü serisinin beyazperdeye gelmesi için önce Lost'un bitmesi gerekiyor...

Stephen King yıllardır başyapıtı olarak gördüğü serinin sinema filmi olmasına izin vermiyordu. Fakat LOST hayranı olduğu bilinen King, J.J. Abrams ve Damon Lindelof'un projesine yeşil ışık yaktı. Lindelof, King'in 1982-2004 yılları arasında yazdığı yedi kitabı da sinema filmi yapacaklarını, ama öncelikle Lost dizisinin bitmesi gerektiğini açıkladı. Lost bittikten sonra tamamen Kara Kule serisine odaklanacaklar. Yani tüm seriyi bitirmek veya bir kez daha okumak için önünüzde en az 2-3 yıl var.
Yorumlar
  • Belki de hayatımda bu kadar heyecanlanmamışımdır bir film için. Kitap beni o kadar etkilemişti ki anlatamam ve bu serinin, yani hayata bakış açısımı değiştiren bu serinin film yapılması gerçekten olağanüstü bir şey. Tabii korku falan da vardı ilk zamanlar içimde. Seri, film yapılırsa acaba nasıl olur, diye düşünüyordum. Ve bu düşüncem Lost ekibini duyduktan sonra bitti. Lostun nasıl bir dizi olduğunu herkes biliyor ve hiç şüphem yok filmin kötü olacağından. Büyük başarılar bekliyorum ben bu seriden..

  • gerçekten geçmicek şu 2 yıl lostta bitmesn filmide yapsınlar :D

  • serinin filimlerinin çekilmesi harika!,zaten yazarın hayatı film :)

  • Evet qyku arkadaşa katılıyorum okuyucuyu gerçekten derinden etkiliyor.O kadar uzun yıl beklememiz gerektiğine üzüldüm :(Losttan sonra uğraşıcak yeni bir şey olucak oda güzel :)Yüzüklerin Efendisinden daha fazla hayran topluyacağına eminim.

  • 1.Silahşör (The Gunslinger) 2.Üçün Çizgileri/Çekilişi (The Drawings of the Three) 3.Çorak Topraklar (The Waste Lands)4.Büyücü ve C@m Küre (Wizard and Glass) 5.Callanın Kurtları (Wolves of The Calla) 6.Susannahnın Şarkısı (Song of Susannah) 7.Kara Kule (The Dark Tower) kingin bu etkileyici serisini beyazperdede görmek umarım hoş olur.çünkü çook geniş kaps@mlı bu eserler okuru derinden etkiliyor...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir