25 Eylül 2009 10:12

Beyaz Melek

Senaryosunu ve yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül'ün üstlendiği film 16 Kasım'da sinemalarda...

Mahsun Kırmızıgül'ün senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini yaptığı Beyaz Melek'de, Erol Günaydın, Ali Sürmeli, Cezmi Baskın, Gazanfer Özcan, Yıldız Kenter, Nejat Uygur, Sarp Apak gibi oyuncular rol aldı .Bir grup insanın hayata ve birbirlerine duyduğu aşkın ve sevginin hikayesini anlatan yapım 16 Kasım'da vizyona giriyor."Filmde, doğudan batıya, mekteplisinden köylüsüne, gencinden yaşlısına sevginin her türlü motifi hem duygusal hem de esprili bir dille anlatılıyor.Kalplerimizi ısıtan tüm anlar ve bizi biz yapan tüm değerlerimiz daha önce hiç düşünmediğimiz yada hissetmediğimiz şekilde seyirciyle buluşuyor. "
Yorumlar
  • ilk defa bir film izlerken ağlıyorum yıldız mükemmel mahsun baba bu film ona çok yakıştı helel olsun ona...

  • eğer izlemediyseniz yazık böyle bir film kaçmaz izlemeye giderken yanınızda mendil götürmeyi unutmayın çünkü bol bol menil kullanacaksınız benden bir tavsiye...

  • beyaz melek filmiyle sanatçı kimliğinde çok önemli bir adım attığını düşünüyorum. bence şimdiye kadar yaptığı en iyi işti mahsuna yakışan saf anadolu insanı kimliği bana sorarsanız gerçek kimliğinide biyerde yansıttı. çok beğendim sanatına sağlık izlenmesini tavsiye edebileceğim güzel bir film. bu yolda ilerleaferin keke daha iyi şeyler yapabileceğine inanıyorum.

  • neden mahsun kırmızıgül ün ismini duyunca herkes garipsiyoki adam mükemmel bir iş çıkarmış çok güzel bi film yapmış neden önyargılı herkes anlamıyorum .izlemek istemeyen izlemez ama bu mahsun ismini duyunca dalga geçmenizi gerektirmez.filmde oynayan bütün ustalar harikaydı senaryoda iyiydi.emeği geçen herkesin ellerine sağlık .bu arada müzikleri için bile gidilir bu filme :)

  • yorum yazan arkadaşların çoğunun önyargılı olduğunu görüyorum o arkadaşlar acaba filmi izleme imkanı buldular mı ?bence bu filmi izlemelerini öneririm eğer filmi beğenmezlerse ben onlara filmin bilet parasını ödemeye hazırım ama lütfen filmi izlerken mahsuna karşı olan bütün şahsi önyargılarından vazgeçerek bu filmi izlesinler .o zaman ön yargılarının boşa olduğunu görecekler ve filmden çıkarken gerçekten çok iyi bir iş çıkarılmış diyerek salondan ayrılacaklarına eminim.herkese saygılarla!

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir