18 Aralık 2006 20:06

Beyaz Otel Açılıyor

Kidman, Streisand ve Streep gitti. Brittany Murphy geldi!

D.M. Thomas'ın ünlü The White Hotel isimli romanı yıllardır beyazperdeye uğramayı bekliyor. Simon Monjack'in yöneteceği projeden pek çok ünlü aktris geçti. Nicole Kidman, Barbara Streisand ve Meryl Streep gibi ağır isimlerin yerini ise Brittany Murphy aldı! Türkçeye de çevrilen The White Hotel, postmodernizmin edebiyat alanındaki en başarılı örneklerinden kabul ediliyor. Kitapta, kahramanlardan biri olarak karşımıza çıkan Freud, genç bir hastasının ruhunun derinliklerine inmeye çalışıyor. Karmakarışık ruhunu gözler önüne serecek olan ise Murphy'den başkası değil.
Yorumlar
  • Bir dakika filmde kidman ve barbara ve meryl streep rol almıyor mu yanlış mı okudum. Kafam karıştı heyecandan birisi açıklasın şunu anlayamadım. Anladım belki ama kabul etmek istemiyorum umarım düşündüğüm değildir.

  • Aman tanrım meryl streep, nicole kidman ve barbara streisand'ı bir arada görmek bundan daha keyifli bir haber olabilir mi? İnanılmaz sevindim habere büyük heyecan ve merakla film ile ilgili yeni haberleri bekliyorum.

  • britanny murphy don't say a word filminde de bir ruh hastası rolündeydi. çok başarılı ve inandırıcı,güçlü bir performans sergilemişti. umarım bu ünlü romanın beyazperdeye uyarlanması da başarılı olur. sabırsızlıkla bekliyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir