1 Aralık 2003 14:15

Beyazperdenin En Seksi Anı

Sinema tarihinin en seksi 100 anı seçildi. Andress zirvede!

Channel4'un hazırladığı sinemanın en seksi anları anketi sonuçlandı. Sinema tarihinin en ateşli anlarının seçildiği ankette, birinci sırayı James Bond filmi Dr. No'nun ünlü sahnesi kazandı. 62 tarihli mevzubahis sahnede Ursula Andress, denizin serin sularından kızgın kumlara doğru ağır ağır yürüyordu. Filmle birlikte anılan sahne, döneminde bikini satışlarının patlamasına neden olmuştu.Tüm zamanların en seksi sahnesi, 2002 tarihli James Bond filmi Die Another Day'de de tekrarlanmıştı. Bu sefer güzel oyuncu Halle Berry, portakal rengi bikinisiyle denizden çıkmıştı hatırlayacağınız gibi.
Yorumlar
  • gerçektende çok seksi bir kızmış o zamanlar.

  • bu kız için ölürdüüümmmmm çünkü bu kız şimdi buruşuk bir nine veya tabutta bir kadın... Ne kötü bişey değilmi... Böyle bir güzelliğe 40 sene eklemek...

  • ben bu kiz icin ölürüm

  • halle berry ninki daha seksi..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir