5 Ocak 2007 11:21

Beyazperdeye Açılan Tavşan Deliği

Broadway'de pişer, Nicole Kidman'a düşer...

David Lindsay-Abaire'in ünlü Broadway oyunu Rabbit Hole sinema filmi olmak üzere yola çıkıyor. Projenin yapımcılığını ve başrolünü, güzel yıldız Nicole Kidman üstleniyor. Senaryosunu işin sahibi Lindsay-Abaire'in yazacağı projenin yönetmeni henüz belli değil.Tony ödüllü oyun, Becca ve Howie çiftinin özel yaşamına odaklanıyor. Çok sevdikleri çocuklarını kaybeden adam ve kadın, bir anda yitirdikleri mutluluklarını yeniden kazanmak için yıllarca uğraşarak kurdukları düzenlerini bırakarak bir yolculuğa çıkıyorlar.
Yorumlar
  • İçinde nicole kidman olan projelere nedense kayıtsız kalamıyorum. Ama su sonn 2 yıldır oyunculuğu biraz duraklama aşamasına girmiş gibi görünsede içinde bulunduğumuz yılda the golden compass ve the visiting ile müthiş bir dönüş yapmaya hazırlanıyor kendisi. Yeni proje de gayet hoş bakalım filme yanei katılan oyuncular kim olucak...

  • çok sıradışı gibi olmasada yine bu iş tutar diyenlerdenim .... güzel bir film olmasını dilerim ama nichole başarır bu işi... :)

  • Oscar'lı Nicole Kidman bu rolünün de üstesinden gelir, Oscar kazandığı "Saatler" den alnının akıyla çıktı bunun da üstesinden gelir,tam Kidman'lık bir film bence...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir