13 Mayıs 2003 23:41

Bigelow ve Penn'den "Ağır" Film

Sean Penn, Kanadalı aktris Sarah Polley ile birlikte, iki zaman dilimine yayılan gizemli bir cinayet öyküsünde kamera karşısına geçiyor. The Weight of Water (Suyun Ağırlığı) adlı yapım, son olarak Strange Days'i çeken yönetmen Kathryn Bigelow'un kamera arkasına dönüşünü müjdeliyor aynı zamanda. Bigelow, Point Break ve Near Dark gibi filmlerle kült bir izleyici kitlesi edinmişti.Fransız Canal+'un ortak yapımcılığıyla gerçekleştirilenSuyun Ağırlığı, Anita Shreve'in 1997 tarihli romanından uyarlanıyor ve çekimler birkaç gün önce başladı.
Yorumlar
  • TAVSİYENE EYVALLAH INSOMANİA... FİLMİ BUGUN ALDIM. İNŞALLAH ADIN GİBİ BİR FİLMDİR....

  • Geçenlerde filmi izledim. Film bittikten sonra beni bayağı bir düşündürdü. Sean Penn bu filmde pek ön planda değilsede kaliteli bir yapım konmuş ortaya. Tavsiye ederim...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir