25 Ekim 2010 00:00

Bilbo’yı Martin Freeman oynuyor

Yıllardır yılan hikâyesine dönen Hobbit filmininin yönetmeni Peter Jackson, Bilbo Baggins’i The Office’in aktörü Martin Freeman’ın oynayacağını açıkladı.

Yıllardır yılan hikâyesine dönen Hobbit filmininin yönetmeni Peter Jackson, Bilbo Baggins’i The Office’in aktörü Martin Freeman’ın oynayacağını açıkladı. Jackson yaptığı açıklamada, “Freeman, tıpkı Bilbo gibi zeki, eğlenceli, şaşırtıcı ve gözüpek” dedi. Bu arada, Peter Jackson’ın eşi Fran Walsh’ın bir radio programında, filmin Britanya’ya kaydırıldığını ifade ettiği söyleniyor. Bilindiği üzere, Yeni Zelanda’daki Oyuncular Birliği Hobbit filmi için boykot çağrısı yapmıştı. Sektördeki tartışmalar sürerken, Yeni Zelanda’nın ANZ-National Bankası ekonomistleri filmin Yeni Zelanda yerine başka bir ülkede çekilmesinin ülkeye 1.5 milyar dolar kaybettireceğini söyledi.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir