5 Nisan 2004 16:41

Biletler Gişelere

Film festivali biletleri Çarşamba'dan itibaren gişelerde!

23. Uluslararası İstanbul Film Festivali'nde rezervasyondan kalan biletler, 7 Nisan Çarşamba günü saat 10:30'dan itibaren Festival sinemalarının gişelerinde festivalcilerin huzuruna çıkıyor. Biletler Beyoğlu'nda Emek, Atlas, Sinepop ve Beyoğlu sinemaları ile Kadıköy'de Rexx sineması gişelerinden alınabilir.Festival gösterimlerinin bu yıl gişedeki bilet fiyatları tam 10 milyon TL; tüm seanslarda öğrenci ile 65 yaş ve üstü izleyiciler için 7.5 milyon TL olacak. Haftaiçi günlerinde 13:30 ve 16:00 seanslarında, festival boyunca herkese rezervasyon dönemi bilet fiyatları uygulanacak ve tam biletler 8.5 milyon TL; öğrenci ile 65 yaş ve üstü seyirciler için biletler 6.5 milyon TL'den satın alınabilecek. Sabah 11:00 seanslarının biletleri ise herkese indirimli olarak 6 milyon TL'den satılacak. Meraklısına duyurulur.Festival hakkında her şey, her zaman olduğu gibi etkinliğin sayfasında. Rezervasyon yaptırmayanlara Çarşambadan itibaren acele etmeleri gerektiğini hatırlatalım...
Yorumlar
  • İstanbul film festivali dün açılışını yaptı.Festivalde türkan şoray, Hülya avşar, Derviş zaim, Handan ipekçi, Mustafa uğurlu, fatih akın ve ferzan özpeteke sinemaya katkılarından dolayı onur ödülü verildi.Bu yıl filmler hakkında pek bilgim yok ama hayli hareketli gececek gibi görünüyor.

  • BİZİM BURALARDA BÖYLE ETKİNLİKLER YOK .ZATEN OLMASIDA ZOR.AMA İSTANBULDA OLSAYDIM HİÇ KAÇIRMAZDIM

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir