24 Ekim 2011 00:00

Bilginer dünya yıldızlarıyla aynı filmde

Haluk Bilginer, kısa süre önce Hint yönetmen Mira Nair’in ‘The Reluctant Fundamentalist’ adlı sinema filminde rol alacağını açıklamıştı.

İSTANBUL VE ANKARA
Filmin yönetmeni Mira Nair; geçtiğimiz günlerde İngiliz basınına yaptığı açıklamada, çekimlerin yalnızca yurt dışında değil, Türkiye’de de gerçekleşeceğini ifade etti. Nair; İstanbul ve Ankara’daki çekimlerinde yer alacak olan Haluk Bilginer’in, filmin önemli karakterlerinden biri olacağını söyledi. Hint yönetmen ‘The Reluctant Fundamentalist’in Atlanta, New York, İstanbul ve Ankara’da çekileceğini de belirtti. Pakistan hakkında çağdaş bir film yapmak istediklerini belirten Mira Nair, İslam ve Batı dünyası arasındaki ayrılığın belirgin hale geldiğini belirterek “Çok katmanlı bir çalışma yapacağız” dedi.

YAKINDA BAŞLAYACAK

Kate Hudson, Liev Schreiber, Kiefer Sutherland, Nelsan Ellis, Martin Donovan, Riz Ahmed’in başrolleri paylaşacağı filmin çekimlerine; önümüzdeki haftalarda başlanacak. Pakistanlı yazar Mohsin Hamid’in kitabından sinemaya uyarlanan filmde; Pakistanlı bir gencin yaşadıkları konu edilecek. Filmde Pakistanlı genç ‘Changez’ karakterini Riz Ahmed canlandırırken, aşık olduğu Amerikalı ‘Erica’yı ise Kate Hudson oynayacak.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir