28 Temmuz 2006 10:37

Bilinçaltının Labirentleri

Hilary Swank, ünlü Fransız geriliminin yeni, yeniden yüzü...

Her zaman Japon filmleri yeniden çekilecek değil ya, arada İngiliz, Alman, Fransız yapımı filmler de yeniden "ele alınabiliyor".Sırada, 2003 yapımı Fransız gerilimi Dédales (Labyrinth) var. Yapım, İçerideki Adam'la iyi bir işe imza atan senarist Russell Gewirtz tarafından uyarlanacak ve başrolü yetenekli oyuncu Hilary Swank'a verecek.René Manzor imzasını taşıyan Fransız yapımı, doktorlar tarafından yakından izlenen bir şizofren ile aynı dönemde cinayetlerine başlayan seri katil arasındaki ilişkiyi anlatıyor. Türe özgü; puslu bir atmosfer, senaryo oyunları ve sürpriz final gibi özellikler de eksik olmuyor.
Yorumlar
  • Güzel, orjinal filmi görme fırsatım olmadı ama hilary adına cok sevindim böylelikle onu daha sık görme imkanı olacak tabi sağlam projelerde. Bakalım kadroya daha kimler eklenecek...

  • 2003 yapımı dedales i pek beğenmemiştim..bu yapımıda pek beğenmiyeceğime inamıyorum..hillary'ninde rolünün altınıdan basarıyla kalkacağına inanıyorum..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir