25 Eylül 2009 10:12

Bilinmeyen Yol Görüntüleri

Yol filminin şimdiye kadar ortaya çıkmamış görüntüleri 13. Avrupa Filmleri Festivali'nde!

Cannes'da "Altın Palmiye" kazanan Yol'un bugüne kadar bilinmeyen görüntüleri 2-25 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek 13. Avrupa Filmleri Festivali'nde ilk defa izleyici ile buluşacak.Bilinmeyen görüntülerin ortaya çıkmasına yapımcı Donat Keusch vesile oldu. Kurgusu kısa sürede tamamlanan ve festivale yetişen Yol'a ait pek çok görüntü dışarıda bırakılmıştı. Şimdi bu görüntüler ilk defa bir festivalde gösterilecek.Yapımından 25 yıl sonra Yol'un hem bilinen haliyle hem de bilinmeyen görüntülerinin gösterimine yapımcısı ile kurgucusunun yanı sıra, yönetmeni Şerif Gören ile oyuncuları ve teknik ekibi de katılacak. Bu sene Avrupa Filmleri Festivali'nde sinemamız açısından çok önemli bir gösterim ve buluşma gerçekleştirilecek.Ayrıntılı bilgi için: Olkan Özyurt,e-mail: olkanozyurt@gmail.com, Tel: 0555 3371703
Yorumlar
  • Yıllardır şehir şehir dolaşarak tüm imkansızlıklara rağmen mükemmel demenin yeterli kalmayacağı filmler izlememizi sağlayan Sevgili Ahmet Boyacıoğluna ve ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır.Ben kendi adıma başka türlü görme imkanım olmayan filmleri izlememi sağladıkları için hepsine çok teşekkür ediyorum.Böyle güzel ve gerçek sinemasever insanlarda olmasa sadece vizyon filmlerine mahkum olacağız.Daha nice festivallere.

  • gerçekten çok güzel bi filmdi!!!

  • ender filmlerden bir tanesi bu görüntüleri de görmek iyi olurdu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir