22 Mart 2004 16:15

Bill Amsterdam'da

Amsterdam Fantastik Film Festivali'nden büyük prömiyer...

Bu aralar sinema dünyasında en fazla merak edilen filmlerden birisi de Kill Bill'in ikinci ve son bölümü. Bildiğiniz gibi yönetmen dördüncü filmi Kill Bill'i kısaltmayı başaramayınca, yapım beşinci filmi de doğurmak durumunda kalmıştı. Kill Bill: Volume 2, ülkemizde 23 Nisan günü vizyona girecek. Filmin Avrupa prömiyerinin Amsterdam Fantastik Film Festivali'nde yapılmasına karar verildi. 14-21 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan festivalin son günü, Quentin Tarantino'nun son başyapıtının finalini konuklara sunacak. Özellikle Amsterdam'da yaşayan okuyucularımıza hatırlatıyoruz.
Yorumlar
  • Nihayet cok sevindirici bir haber ben eylül ekime kalır diyordum ama hala gvenemiyorum ilk filmde hemen geliyordu 2 ,3 ay gecikti.Yinede iyi umarım fazla gecikmez...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir