25 Eylül 2009 10:12

Bill Plympton Geliyor!

4. Uluslararası Animasyon Film Festivali, Aralık ayı başında İstanbul Modern Sinema'da!

Bill Plympton animasyon/çizgi film dünyasının en çılgın yaratıcıları arasında kabul ediliyor. Onun imzasını taşıyan 25 Ways to Quit Smoking, How To Make Love to a Woman gibi kısa klasiklerinin sinema tarihinde bir benzeri yoktur. Müstesna yaratıcı 4. Uluslararası Animasyon Film Festivali'ne katılmak için ülkemize geliyor.4. Uluslararası Animasyon Film Festivali, 4-9 Aralık tarihleri arasında İstanbul Modern Sinema'da gerçekleştirilecek. Festivalde başta Almanya, ABD, Çek Cumhuriyeti, Hollanda, Kanada ve Fransa olmak üzere dünyanın dört bir yanından 300'e yakın film gösterilecek. Amerikalı yönetmen Bill Plympton, festivalin özel konuğu olacak. Plympton, festivalde başarı öyküsünü izleyicilerle paylaşarak, kendine özgü tarzı üzerine bir atölye çalışması düzenleyecek.Plympton'ı yakından tanımak için tıklayın. Yeni haberler için gözünüz Beyazperde'de olsun!
Yorumlar
  • sinema severlerin izlemesinin yanı sıra grafik tasarımla uğraşan özellikle flash animation ve illustration la uğraşan arkadaşların kaçırmaması gereken güzel bir etkinlik,az rastlanır türden.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir