14 Mayıs 2004 14:50

Bill Tek Parça

Gelin bu kez onu tek hamlede öldürmeyi deneyecek

Jüri başkanından kıyak! Sürmekte olan 57. Cannes Film Festivali'nin son günü çok özel bir gösterime tanıklık edecek. Quentin Tarantino, Kill Bill'in yeniden kurgulanmış yeni bir versiyonunu 23 Mayıs'ta festival ahalisine izlettirecek.4 saatlik tek bir film olarak yeniden montajlanmış olan Kill Bill: Volume 1 ve 2, Gelin Uma Thurman'ın intikam öyküsüne yeni bir anlatım farkı sunacak.Volume 2'nin Cannes'da zaten gösterileceğini biliyorsunuz. Dolayısıyla orada bulunanlar her iki deneyimi karşılaştırma farkı bulacaklar.Bakalım bu yeni versiyon özel bir DVD olarak da ev sineması tutkunlarının karşısına çıkacak mı?
Yorumlar
  • kesinlikle tarantino volume 2 da kendini iyiden iyiye belli etmiş tarantinodan beklenen diaologlar 2. bölüme bırakılmış ama 2. bölümü seyrederken daha filme doyamadan bittiğini hissettim keşke beraber gösterilseydi değil 4, 14 saat dahi oturur seyrederdim.filmde senaryo çok orjinal olmamasına rağmen seyircide bir merak uyandırmakta çok başarılı....

  • volume 2 adlı devam filmini izledim.ama tek film olarak görmek kesinlikle isterim.çünkü tarantino "şiddet" sinemasının duayen yönetmenidir benim için.onun bir özelliği unutulmaya yüz tutmuş oyuncuları tekrar açığa çıkarmasdır.örneğin david carradine ve darlly hannah bu filmde buna en güzel örneklerdir.

  • Müthiş keşke 4 saatlik yeniden kurgulanmış hali türkiyedede gösterilse.4 saat soluksuz şiddet intikam neler vermezdim o filmi izlemek için...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir