20 Şubat 2007 15:59

Billy Bob Antikalaştı

Her Amerikalının hayali başka

Özellikle bağımsız sinemanın favori oyuncularından olan Billy Bob Thornton, Polish Biraderler için kamera karşısına geçecek. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre filmin senaryosu Mark ve Michael kardeşler tarafından yazılacak yönetmenliğini ise Michael Polish yapacak.The Astronaut Farmer adıyla beyazperdede boy gösterecek olan hikayede Thornton'u bir gün uzaya gidebilme hayalleri kuran bir çiftçi olarak izleyeceğiz. Ahırında bir roket inşa etmeye çalışan çiftçiyi komşuları antika bir deli, hükümet bir tehdit, medya ise olağanüstü bir hikaye olarak görmektedir.Mr. Woodcock'un çekimlerini yeni tamamlayan ünlü oyuncu, 7 Eylül'de prodüksiyonuna başlanacak olan The Astronaut Farmer'ın hemen ardından Kasım'da Todd Phillips'in filmi Schools for Scoundrels için kamera karşısına geçecek.
Yorumlar
  • Billy Bob deyince aklıma haydut filmi gelir..An başarılı filmiydi bence..

  • Hem yükünü tutup hem de isim yaptıktan sonra bağımsız sinema ile ilgilenen ve ücret filan dert etmeden beğendikleri rollerde oynayan oyuncuları gerçekten çok takdir ediyorum. Sinemada hala sinema için bulunabildiklerini gösteriyor bana sanki...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir