13 Mayıs 2003 23:41

Billy Bob Bağımsız Projede

Amerikan bağımsız filmlerinin aranan oyuncusu Billy Bob Thornton, kısa film kökenli Ray McKinnon'un ilk uzun metrajlı filmi Chrystal'ın oyuncu ekibine katıldı. Kısa film çalışması The Accountant ile kısa metraj dalında bir Oscar ödülünün sahibi olan McKinnon, bağımsız ilk uzun metrajında başrolü eşi Lisa Blount'a veriyor. Film, kırsal kesimde yaşayan bir kadını ve hapishaneden çıkıp ailesini ziyarete gelen eşini konu edinecek.
Yorumlar
  • Bu haberde sözü edilen ve Billy Bob Thornton'un da ekibine katıldığı ve oynadığı filmin adı "Chrystal".Filmi ileme hatasına düşen olur belki de uyarı mahiyetinde yazıyorum yorumumu, inanılmaz kötü bir film.Sonuna kadar nasıl sebrettim hala şaşıyorum.Bir film bu kadar mı sıkıcı olur yahu:)))

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir