19 Eylül 2006 13:24

Bin Dokuz Yüz Seksen Dört

Acaba Tim Robbins, Big Brother'ı yönetecek mi?

George Orwell'in ölümsüz romanı 1984, sinema ve televizyona pek çok kez uyarlandığı gibi, bilim kurgu sinemasının başyapıtlarına da ilham kaynağı oldu. 1984 yılında çekilen Michael Radford uyarlaması, diğer beyazperde uyarlamasına göre daha güçlüydü. Fakat kitaba yakın çevreler en başarılı 1984 filminin, 1954 yılında BBC tarafından çekilen Peter Cushing'li uyarlama olarak kabul eder.Bütün bunları niye söylüyoruz? Çünkü kulağımıza oldukça ilginç bir proje geldi. IMDB'de gözüken 2007 tarihli 1984 projesinde yapımcı olarak gözüken Tim Robbins'in aynı zamanda filmin yönetmenliğini de üstleneceği söyleniyor!Yeni haberler için gözünüz bizde olsun...
Yorumlar
  • tım robinsi projede gördüğümde şaşarıdım hayli enterasan bir proje yeninden uyarlanması şu andaki saçma hollywood senaryolarına ışık tutabilecek nitelikte.

  • etkileyici bir romandı, en kısa zamanda bu yeni uyarlamanın çekilip vizyona girmesini istiyorum

  • Bilim kurgunun asla kurumayacak kaynağı 1984.Son uyarlama fena olmamasına karşılık pek de tatmin edici değildi.

  • Şiddetle okumak istediğim bir roman. Yeni uyarlamasıyla ''Oda 101'' şiddetle görmek istiyorum. Sayısız filme esin kaynağı olmuş bu roman. Matrix'te Neo'nun odasının numarası da 101.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir