26 Mayıs 2011 00:00

Bin Ladin filmi resmileşti

Columbia Pictures, Kathryn Bigelow'un Usame bin Ladin’in ölümünü çekeceği yeni filminin ABD'deki dağıtım haklarını aldığını açıkladı.

Oscar ödüllü 'The Hurt Locker' filminin yönetmeni Kathryn Bigelow'un, El Kaide lideri Usame bin Ladin'in öldürüldüğü operasyonu anlatan bir film çekeceği bildirildi.

Columbia Pictures'dan yapılan açıklamada, "Columbia Pictures'ın, The Hurt Locker'ın yönetmeni Kathryn Bigelow ve senaristi Mark Boal'ın yeni filminin ABD'deki dağıtım haklarını aldığı" belirtildi.


MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN


Adı henüz belirlenmeyen uzun metrajlı filmde, Amerikan özel güçlerinin 2 Mayıs'ta düzenlediği gizli operasyon anlatılacak.

Kathryn Bigelow, Irak'ta savaşın ortasındaki bir bomba imha ekibinin yaşadıklarını konu alan ‘The Hurt Locker' ile 'En İyi Yönetmen' ödülüne layık görülmüş, Oscar ödülü alan ilk kadın yönetmen olmuştu.

Yorumlar
  • Film çıkmadan söylüyorum Irak ile ilgili yaptıkları filmin aynısı olacak. Bir tarafta masum!, yardım sever!, gittiği yere demokrasi götüren! Amerika'nın barışçı! askerleri, diğer tarafta bunu kabullenmeyen sözde Müslüman teröristler. Dikkatinizi çekerim ülkesini savunan Müslüman değil, terörist Müslüman olacak o filmde.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir