16 Ocak 2012 01:00

Bingöl: Beren Saat beni affet!

Yavuz Bingöl, 'Gecenin Kanatları' filminin galasına katılmadığı için sert sözlerle eleştirdiği Beren Saat’ten özür diledi ve ekledi: Umarım beni affeder ve görüşürüz.

Kadına şiddet konusuna vurgu yapan “Kurtuluş Son Durak” filminde rol alan Yavuz Bingöl, 3 yıl önce hakkında sert sözler sarf ettiği Beren Saat’ten özür diledi. Bingöl, Saat’e kendisinin de rol aldığı, Aralık 2009’da seyirciyle buluşan “Gecenin Kanatları” filminde başrol oynadığı halde galaya katılmadığı için tepki göstermişti. Filmin fragmanında göğsünün göründüğü kareye yer verildiği için, Mahsun Kırmızıgül’ün de ortağı olduğu yapımcı Boyut Film’i protesto ederek galaya katılmayan Saat‘in tavrı Bingöl’ü öfkelendirmişti. Bingöl, o dönem “Her hafta ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde de sevişiyor. Filme gelince mi rahatsız oluyor?” şeklinde demeç vererek Saat’i eleştirmişti. Yapımcı Kırmızıgül ve ortağı Murat Tokat da Saat’e 30 bin liralık tazminat davası açmıştı.


İŞTE O FOTOĞRAFLAR..

‘Canım arkadaşımdan özür diliyorum’
Aradan geçen 3 yılda Bingöl’ün, projelerine destek verdiği Mahsun Kırmızıgül’le arası bozuldu. Bingöl, “Ben her zaman kendisine destek oldum. Ama aynı desteği ondan göremedim. Mahsun’la konuşmuyorum” dedi. “Gecenin Kanatları”nın tanıtımı sırasında da yakın arkadaşı Kırmızıgül ve ekibine destek vermek için Saat hakkında ağır konuşan Bingöl, bu sözlerinden de pişman oldu. Bingöl’ün pişmanlığında son filmi “Kurtuluş Son Durak”ta birlikte kamera karşısına geçtiği Belçim Bilgin’in sözleri etkili oldu. Bilgin yakın arkadaşı Saat’in o dönem yaşadığı kötü psikolojiyi anlattı. Hata yaptığına karar veren Bingöl, Güneri Cıvaoğlu’nun dün yayımlanan “Şeffaf Oda” programında, “Programınızı güzel bir şeye alet edeyim. Filmimiz bir kadın hikâyesi, bu da vesile olsun. Hepimizin tanıdığı, sevdiğimiz Beren Saat’in kalbini kırdım. Sevgili Beren Saat, canım arkadaşımdan özür diliyorum. O ne için özür dilediğimi bilir. Umarım beni tekrar affeder ve görüşürüz” diye konuştu.


BEREN SAAT FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ..Yorumlar
  • karakterini koymuş ortaya işte 3 yıldır aklın neredeydi be adam mahsun sırt çevirdi devran döndü şimdi beren saat canım arkadaşım oldu bu kadaar kaypak olmayın yahu..

  • dogru söylüyo amca dayiya dayi yengeye yenge yigene köprü yapip yillarca millete izlettiginiz flim ler varrr sinemada mi rahatsiz oluyorsunuz

  • ne macoluk bu böyle ya..?hakret et saonra da özür dile bitsin.....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir