9 Aralık 2005 11:39

Bir Aileye Altı Terapist

Jason ve Judith boşanırken…

Breakout Pictures'tan zorlu bir boşanma davası… The Hollywood Reporter'ın haberine göre Ira and Abby: A Divorce adlı komedi kadrosuna TV dünyasından iki yıldızı, Jason Alexander ve Judith Light'ı ekledi.Boşanma kararı alan bir çift ve ailelerinin durumu kurtarma komedisi olan filmde Alexander'ı Abby'nin terapisti, Light'ı ise Ira'nın annesi olarak izleyeceğiz.Üç aile arasındaki yalanlar ve sadakatsizlik öyle boyutlara varır ki sonunda anne babalar ve boşanan çift altı terapistle bir araya gelmek zorunda kalır.Terapist rolünde izleyeceğimiz Alexander'ı özellikle ülkemizde de yayınlanan Seinfeld dizisinden hatırlıyoruz. Light ise 80'lerin ünlü dizisi Patron Kim'in takıntılı annesi olarak hala aklımızda.
Yorumlar
  • Seinfeld benim için apayrı birşey. Oradaki oyuncuları başka kalıplara kesinlikle sokamam. Alexander uzaylı rulünü bile oynasa ben her an bir yerden Kramer çıkacak diye beklerim. :)

  • Jason Alexander çok başarılı bir oyuncu esasında ama Seinfeld'deki "George" rolüyle o kadar benimsedim ki şu ana kadar izlediğim hiç bir film/dizide Alexander'a objektif bakıp,George rolünden soyutlayamıyorum.Seinfeld film olsun =).

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir