29 Mayıs 2007 09:10

Bir Aksiyon Yıldızının İtirafları

Hugo Weaving, Carrie Anne-Moss ve Angelina Jolie'den heyecanlı bir komedi!

Confessions of an Action Star, geçmişten bugüne beyazperdede gözüken pek çok aksiyon yıldızıyla eğlenmeyi planlayan ilginç bir film projesi. Jean-Claude Van Damme, Arnold Schwarzenegger, Sylvester Stallone, Steven Seagal ve Keanu Reeves gibi yıldızların filmde eğlenceli "aksiyon" deneyimlerini anlatmaları bekleniyor.Fakat filmin klasik bir öyküsü de var. Frank Sledge adını taşıyan bir striptizcinin yavaş yavaş bir aksiyon yıldızına dönüşmesini izleyeceğiz. Angelina Jolie, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving ve B-movie klasiği Eric Roberts'ın filmde rol alması bekleniyor.Aksiyon filmlerinin daha önce, başka filmlerde ti'ye alındığını görmüştük. Fakat Confessions of an Action Star doğrudan aksiyon yıldızlarını hedef alıyor ve Jean-Claude Van Damme olmanın bilinmeyen yönlerini ortaya koymayı hedefliyor.
Yorumlar
  • steven seagal yoktur herhalde o komikliğin içinde ?????

  • Eğer bu aktörler başlarından geçen ilginç deneyimlerini anlatacaklarsa sorun yok ama Van Damme'ın hafife alındığı hiç bir filmi beğenmem mümkün değildir,beklenileceği üzere.

  • walla benim imdb.com'tan takip ettiğim kadarıyla Hugo Weaving çok seçici bir oyuncu (oynadığı filmler, the Matrix, Yüzüklerin Efendisi, V for Vendetta, ayrıyetten Transformers ve o oscar kazanan penguenli animasyonda seslendirme yapmış.) Şimdi kalkıp ta Van Damme'i anlatan bir projede oynayacak desen çocuk bile güler.

  • Farklı olacak gibi ama eğlencelik bir filmden öteye gidemeyecek gibi.

  • hahaha kesınlıkle komık olucak :D

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir