11 Nisan 2011 00:00

Bir Avuç Deniz: seks var, gişe yok

Engin Altan Düzyatan ile Berrak Tüzünataç sevişme sahneler çıkınca "Bir Avuç Deniz" gişede battı.

Leyla Yılmaz'ın yönettiği, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç, Zeynep Özder'in paylaştığı sezonun iddialı filmi 'Bir Avuç Deniz' gişede beklediği başarıyı yakalayamadı.


Sevişme sahneleri çıkınca battılar
Berrak, filmi denize gömdü! Sevişme sahnelerini çıkarmakla hata yaptık. İnsanlar, 'Bu nasıl iş?' deyip filme gitmedi”

Habertürk'ün haberine göre, Leyla Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç, Zeynep Özder'in paylaştığı sezonun iddialı filmi 'Bir Avuç Deniz' gişede beklediği başarıyı yakalayamadı.


Erotik Türk sineması..Tıklayınız..


Filmi en az 750 bin kişinin izleyeceğini düşünen ancak 4 haftada 90 bin 952 seyirci sayısına ulaşınca hayal kırıklığına uğrayan yapımcı Ateş İlyas Başsoy, başarısızlığın faturasını başrol oyuncusu Tüzünataç'a çıkardı.


Berrak Tüzünataç fotoğrafları için tıklayınız..


İKİ MİLYON DOLAR ZARAR ETTİM
Berrak Tüzünataç'ın galada gösterilen sevişme sahnelerini, "Hani o sahneyi kullanmayacaktınız. Bana çok abartılı geldi. Kendimi çok kötü hissettim" diyerek filmden çıkarmasının ardından en az 2 milyon dolar zarara uğradığını söyleyen Ateş İlyas Başsoy şöyle konuştu:

"Berrak, filmi denize gömdü. Sevişme sahnelerini çıkarmakla büyük hata yaptık. İnsanlar, 'Bu nasıl iş?' deyip filme gitmedi."

Yorumlar
  • 15-20 saniyelik bir görüntü için mi gidiyor insanlar sinemaya. Kendinizi kandırmayın lütfen. Erotik sahne izlemek için sinemaya mı gidilir. Çıplaklığı sanat diye yutturacaklar sonra bize. Mehmet Akif'in bir sözü var, "Çıplaklık eğer medenilik ise hayvanlar insanlardan daha medeni.." Bence filmi yeteri kadar tanıtamamışsınız. Ben böyle bir filmi şimdi duydum mesela. Olaya bu yönden bakın lütfen.

  • Seks sahneleri çıkarıldı film battı yorumu tamamen uydurmaca ve kasıtlı. Bu halkı iyi tanımıyorsunuz. Bence Issız Adam filminde seks olmasa daha çok izlenirdi. Diğer yorumda olduğu gibi Kurtlar Vadisinde seks mi var. Milletimize, Halkımıza uyan doğru dürüst film yapın. Saygılarımla,

  • kurtlar vadisi filistinde sex sahnesimi var? neden çok izleniyor? kendinizi kandırmayın

  • ne alaka film bir tek o bölümdenmi oluşuyormuş? ? başarısız ve iyi bir film olmadı seyircide izlemeye gelmiyor diyeceğine KULP BULMUŞ

  • vucut sergilemeye biz prim veriyorus o dizileri filmlerin reytinglerinide belirleyen bizleriz bir mutahassıp dizi ne kadar reyting alıyor yada porno filmden ahlaksız dizi aşkı memnu yaprak dökümü nasıl reyting aldı bunlara biz izin veriyoruz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir