16 Mart 2011 01:00

Bir avuç popo krizi

Berrak Tüzünataç'ın Bir Acuç Deniz'deki sevişme sahnesinin son anda filmden kesilmesinin nedeni belli oldu!

MYNET SİNEMA'YI FACEBOOK'TAN TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Tüzünataç, çıplak göründüğü sahnelerde yerine oynayan dublörün poposunun yakın plan çekilmesine isyan edince sahneler çıkarıldı.


ANNELER VE KIZLAR BAHANESİ FOS ÇIKTI

Bir varmış bir yokmuş! Engin Altan Düzyatan'la Berrak Tüzünataç'ın başrollerini paylaştığı Bir Avuç Deniz filmi vizyona girmeden sevişme sahneleriyle gündeme geldi. Filmin galasında Tüzünataç'ın çıplak göründüğü sahneler herkesin dilindeydi. Ancak bu sahneler film vizyona girerken çıkarıldı. Yönetmen Leyla Yılmaz bu durumu, "Anneler ve kızları rahatsız olmasın diye o sahneleri çıkardık" diye açıkladı. Ancak durumun öyle olmadığı ortaya çıktı.


FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ..


"DUBLÖRÜN DEĞİL BENİM SANACAKLAR"
Filmdeki sevişme sahnelerinde Berrak Tüzünataç'ın yerine bir dublör rol aldı. Tüzünataç, poposunun göründüğü sahnenin uzaktan çekileceğini sanıyordu. Galada filmi izleyen ve poponun kendisine söylenenin aksine yakın plan çekildiğini gören güzel oyuncu çok kızdı. Bu sahnede dublör de oynasa poponun kendisine ait olduğu düşünüleceğini belirten Berrak Tüzünataç isyan edince bu sahne filmden çıkarıldı.

Yorumlar
  • zaten bütün memleket görmüş göreceği kadar, 3-5 gariban halktan mı sakınıyorsun sahte popoyu.

  • ya bizim s'nemamiz boyle insanlar yuzunden hep geride galir gardesim yaziq yaziq

  • Haklı...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir