7 Aralık 2011 01:00

Bir Çağan Irmak klasiği!

Çağan Irmak'ın son filmi 'Dedemin İnsanları', Irmak'ın önceki filmleri gibi gişede ilk haftasına göre artarak, toplamda 500 bin seyirciye ulaştı.

Çağan Irmak’ın yazıp yönettiği 'Dedemin İnsanları', vizyona girdiği 25 Kasım Cuma gününden beri 10 günde 500 bin seyirciye ulaştı. Çağan Irmak’ın en iyi açılış yapan filmi olan 'Dedemin İnsanları', vizyona girdiği ilk haftasonuna göre yüzde 10 artış gösterdi.

Irmak’ın en çok izlenen filmi olan Babam ve Oğlum, ilk 3 günde 35.101 kişi tarafından izlenmişti ve 3.837.885 kişi ile tamamladı. Issız Adam, ilk 3 gününde 55.987, toplamda 2.788.532 izleyici ile buluşmuştu.

'Dedemin İnsanları'nda, Çetin Tekindor, Hümeyra, Zafer Algöz, Yiğit Özşener, Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Ezgi Mola, Mehmet Ali Kaptanlar, Sacide Taşaner, Ünal Silver, Ushan Çakır, Serkan Genç, Yiğit Arı ve Durukan Çelikkaya rol alıyor.

Bu hafta vizyona giren korku türündeki 'Musallat 2' ise, ilk üç günde 135 salonda 115.569 kişiye ulaşarak sezonun film kopya sayısına göre en iyi açılış yapan Türk filmi oldu.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir