20 Şubat 2006 13:35

Bir Daha Kedi Kadın Mı?

Halle Berry'den tövbe

Harvard Üniversitesi öğrencileri her yıl verdikleri Hasty Pudding ödüllerinde bu yıl yıl Halle Berry'i ağırladılar. Moviehole'ün haberine göre tören Berry'e sıkıntılı dakikalar yaşattı.Kedi Kadın ile nerdeyse tüm eleştirmenlerden en kötü notu alan Pitof'un filminin devamı da çekileceğine dair dedikodular 2005 başında Hollywood'u karıştırmıştı. Hatta Oscarlı güzel Berry, Ocak ayında verdiği bir röportajda ikinci filmde Kedi Kadının daha karanlık yüzüyle karşımıza çıkacağını söyleyerek bir nevi dedikoduları doğrulaşmıştı.Ancak Berry Harvard'ta yaptığı konuşmayla tüm çizgi roman severlerin yüreğine su serpti. Herkesin gönlü rahat olsun Kedi Kadın 2 söz konusu bile değil.Kimsenin devam filmini görmek istemediğinden az çok haberdar olduğunu söyleyen Berry, ödülünü almadan önce ufak da bir cezaya çarptırılmış. Harvardlı öğrenciler Berry'ye tahtaya tam dört kere ''Kedi Kadın 2'yi çekmeyeceğim'' yazdırmışlar.
Yorumlar
  • adamına göre muamele... halle berry sadece xmen'de storm'a yakışıyo, yani xmeni sonsuza dek çeksinler, halle berry de sadece onda oynasın. :D

  • halle berry i de kedi kadini da severim ama ikisi bir arada gercekten de facia!!!

  • Hiç bu kadar gülmemiştim.. iyi yapmışlar valla berry'i cok severim ama kedi kadın gercektende faciaydı....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir