17 Haziran 2005 12:05

Bir De Kumarbaz Lazım

Petersen denize açılırken…

Poseidon'un uzun yıllar sonra yeniden Wolfgang Petersen ile denize açılacağını yeni duyurmuştuk ki, ünlü yönetmen kadroyu tamamlama çalışmalarını hızlandırdı. Poseidon Macerası'nı yaşayacak olan son isim Josh Lucas oldu.Geminin kumarbazı olarak karşımıza çıkacak olan Lucas'ı en son Hulk'ta izlemiştik. Başta Kurt Russell ve Richard Dreyfuss olmak üzere geminin yeni kadrosuna dahil olan Lucas da, 1972 yapımı filmin yeniden çevriminde felaketten kurtulmaya çalışacak.Petersen'in kamerasından geçecek yepyeni Poseidon'un Akiva Goldsman gibi Oscarlı bir senaristin ellerine teslim edildiğini unutmayalım.
Yorumlar
  • yakışıklılığına yorum yazacağım nadir insanlardan Josh Lucas-onu bir filmde izlemek şahsen sinemasal bir keyfin ötesinde bir keyif oluor benim için :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir