25 Eylül 2009 10:12

Bir Delinin Gönül Defteri

Sır Çocukları'nı çeken Aydın Sayman'ın yönettiği Janjan 12 Ekim 2007′de vizyona giriyor...

Yönetmenliğini Aydın Sayman'ın üstlendiği, Berk Hakman, Selen Seyven, Çetin Öner, Levent Yılmaz ve Aykut Oray'ın rol aldığı Janjan 12 Ekim 2007′de Kenda Film dağıtımıyla De Yapımcılık-Energy Media & Productions tarafından vizyona çıkarılıyor."Janjan yoksul ve mütevazi Anadolu kasabasında yaşayan genç ve zararsız bir delidir. Evinde barındığı Murtaza Efendi, ömrünün son demlerinde başlık parası olarak arazisini vererek köyden genç ve çok güzel bir kızı eş olarak alır. Kıza istediğini yapamayan Murtaza Efendi kasabada alay konusu olurken, tüm delikanlılar için de Güzel adlı kız bir ilgi alanı olmuştur. Ancak Murtaza Efendi kızı sokağa çıkarmamaktadır ve onu rahatlıkla görebilen tek kişi Janjan'dır. Janjan'la Güzel'in kader birliğinden doğan arkadaşlığı bir süre sonra aşka dönüşür ve kız hamile kalır..."
Yorumlar
  • güzel bi filme bnzio aaaamaaaa izlemediğim için bilmiorum iişallah güzel bi filmdir....aklıma gelen bişi war sanki güzel janjanın aşkıyla oynuo gibi geldi ama bilmiorummm....

  • bence anadoluyada hitap edecek bir senaryo doğru biçimlendirilmiş ,seyretmek için heycanlıyım

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir